جشنواره غذا

سلام

تجعب نکنین.اینجا وبلاگ آخر خطه و منم بیستاب هستم.نویسنده ی این وبلاگ و شما دقیقا" دو روز بعد از انتشار پست قبلی یه پست جدید رو دارین می خونین.می دونم که علاوه بر چشماتون یحتمل هیپوفیزتون  هم تعجب کرده.خنده

غرض از نوشتن این پست دادن یه خبر مهمه.کانون فصل زندگی رو که یادتون میاد؟

باریکلا.خوشم میاد همه تون آدمهای باهوشی هستین.در راستای ادامه فعالیتهای کانون طی دو ماه اخیر جلسات تقریبا" منظمی برگزار شده و آخرین تصمیمی که هفته ی پیش گرفته شد و هماهنگی هاش هم تا 99% انجام شده برگزاری یه جشنواره غذاست.عواید این جشنواره اختصاص پیدا خواهد کرد به چند مرکز نگه داری از کودکان معلول ذهنی.به دلایل احمقانه یه ذره تو ذکر اسم مراکز معذوریت داریم.(به هر حال درسته که قانون مملکته اما خوب خیلی احمقانه س)هر کدوم از دوستان که تمایل دارن اسم مراکز رو بدونن برام کامنت بزارن(با آدرس تو رو خدا کلافه)

خواهش می کنم از تمام دوستانی که می تونن با حضور خودشون کمک کنن تا همه مون به وظیفه ی شرعی و اجتماعیمون عمل کنیم تشریف بیارن.یادمه یه بار تو وبلاگ دوست خوبم بهاره عزیز یه داستانی رو خوندم راجع به بچه هایی که توی زمین بازی بیس بال دل یه بچه ی معلول رو شاد کرده بودن.اون پست برای من یه درس تمام نشدنی داشت.این ماها هستیم که برای اثبات انسان بودنمون به آدمهای نیازمند احتیاج داریم.اونها که خودشون وضع خودشون رو می دونن.ای کاش میشد ذره ای از احساس کودک بی پناهی رو که به محض اینکه آدمهای غریبه رو می بینه تمام عشق و علاقه ش رو با  اون تقسیم می کنه و می پره توی بغلش رو حس کرد.اون هر چی داره با ماها قسمت می کنه بدون اینکه دنیال سهم خواهی باشه.خوب ماها چی داریم؟

نمی خوام حالا با روده درازی فضای پست رو سنگین کنم.اگر هر کسی که می تونه به هر نحوی کمک کنه ولو با یه خسته نباشید گفتن به بچه های کانون این کار رو بکنه بزرگترین دلگرمی رو به قسمتی از جوونای این خاک و آب داده.این جوونها کسایی هستن که با شوق و ذوق تمام و بدون چشم داشت دارن برای وصل کردن ارتباط ما آدما و یکی از مهمترین نیازهامون که همون محبت کردنه درست در زمانهایی که خیلی  از ماها در حال استراحت هستیم تلاش می کنن.بیشتر جلسات کانون یا در روزهای تعطیل برگزار میشه یا ساعت 7 عصر به بعد.بنابراین خواهش می کنم بیاین و هم سن و سالهای خودمون رو خودمون حمایت کنیم.(تیریب رو داشتین.بیستاب خودش رو  هم سریع قاطی جوونا کردعینک)آدمهایی که درسته با کت و شلوار و ... نمی چرخن اما وجدان بیدارشون بزرگترین نشونه بی آلایش بودن نسلشونه.

این جشنواره روز جمعه چهارم آدرماه در کانون فرهنگی تربیتی قدس واقع در خیابان ایران زمین شهرک غرب بر پا میشه.از ظهر لغایت 11 شب.

جهت اطلاعات بیشتر لطفا" با روابط عمومی کانون به شماره 09365163381 تماس بگیرید.

در ضمن سایت کانون هم به آدرس www.faslezendegi.com از فردا اطلاعات تکمیلی رو در اختیارتون قرار میده.

پ ن: رفقای قدیم که با گلچهره و اهورا و آقای جنگیر و ک‍ژمان آشنایی دارن می تونن دیده به دیدار این عزیزان تازه کنن.

/ 25 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مونیس

خسته نباشید[گل] سعیمون رو می کنیم بیایم

نازبوی

سلام دوست خوب خیر خواهم انشالله که این اعمال خیرتون در آینده سبب خیر و برکت در زندگیتان شود و انشالله خوشبخت شوید . من هنوز تهرانم ولی فکر نکنم جمعه این جا باشم به هر حال اگر بودم حتما می آیم . کاش رو ز چهارشنبه یا پنج شنبه بود .

نازبوی

راستی اگر شماره حسابی چیزی دارند لطف کنید آدرس بذارید تا بریزیم به حساب

رویا

برات نوشتم داستان رو ... میای بخونی؟ سلام!

رویا

سلام. خوبی دوست جان؟ کم پیدایی ها ...ای بابا ! الهی که خیرباشه شلوغی سرت. حرفت متین ...آقا مودبه واقعا باعث شد حس خوبی بگیرم!!

علی

شاید اومدم.. شاید اومدم.

سارا

سلام عزیزم. مرسی از اطلاع رسونیت شاید بشه بیام!

نفس

سلام دوست جونیم بیا واسمون تعریف کن جشنوارتون چظور بود؟

ریحانه

سلام ..من که نتونستم بیام ولی می تونی شماره حساب چند تا از این خیریه ها رو بنویسی حداقل این طوری کمک کنیم...ولی دمت گرم. علی یارت.

کهکشان

این محکم جای خوبی واسه دل خود شاد کردن.