خواهش نوشت

سلام

مدتها بود که دلم می خواست یه تغییری توی زندگیم بدم.تغییر چیزیه که من همیشه توی زندگیم به سمتش رفتم.بعد از یه مدت که همه چیز روزمره میشه احساس می کنم که یه چیزی احتیاج دارم که یه هوایی از زندگیم عوض کنه.در همین افکار بودم که یه ایمیل گرفتم از یکی از دوستان مجازیم.اهورای عزیز که صاحاب وبلاگ بچه های سبز ایران زمین بود (که هنوز هم هست ولی دیگه آپ نمیشه) ازم دعوت کرده بود تا به چند تا دیگه از دوستان بپیوندم تا چادر یه موسسه خیریه رو علم کنیم.خوب رفقای هسته ی اصلی دوستان گرمابه و گلستان هم بودن و لطف کردن و من و چند نفر دیگه رو هم به گرمی تو خودشون راه دادن.از این قضیه حدود 15 ماه می گذره و تو این مدت کم دوستان من موفق شدن که چند جلسه داشته باشن و چندین بار هم به شیرخوارگاهی که هدف اصلی کانون کمک به اون هستش سر بزنن و برنامه های مختلی رو اونجا اجرا کنن برای بچه و حتی موفق شدن که اونها رو هم به بیرون از شیرخوارگاه بکشونن و یه روز شاد رو براشون رقم بزنن.کسایی که آشنایی با این قضایا دارن می دونن که کار بسیار مشکلیه جلب اعتماد مسوولین یه موسسه خیریه.

نمیگم که بهترین بودن تو این مدت اما با توجه به اینکه خیلی سرشون شلوغه و چندتاشونم هنوز دارن درس می خونن (تو مقاطع مختلف آموزش تکمیلی) عملکردشون دلگرم کننده و خوب بوده.

این دوستان من به طور مستقیم با بچه ها طرف میشن.برای اونها مراسم اجرا می کنن و لباس می خرن و کمک به ساخت ساختمان مناسبی براشون میکنن.به جز ارضای انگیزهای انسانیشون هیچ هدف دیگه ای ندارن.شده که جلسه ای رو حتی با 5 نفر داشتیم.ولی خوب داشتیم و تصمیم گیری هم کردیم.

غرض از این چند پاراگراف اینی هستش که میگم:

دوستان روز پنج شنبه مورخ ششم مردادماه در حالی که همه ی سالنها تو آخرین تعطیلات آخر هفته ای که قبل از ماه رمضون داریم اختصاص پیدا کردن به کنسرت و تئاتر و مراسمی از این دست موفق شدن با صرف وقت و هزینه یه فرهنگسرا رو برای چند ساعت اجاره کنن تا بتونن برای این شیرخوارگان در آستانه ی ماه مبارک یه مبلغی رو جمع کنن.با توجه به آخرین جلسه ای که داشتیم یه سری برنامه های منظم و خوب رو هم ترتیب دادن که بتونن با ایجاد فضایی مفرح و شاد زحمات کسایی رو که قدم رنجه می کنن و میان رو جبران کنن.

چون از نزدیک باهاشون در ارتباطم می دونم که براشون این جشن خیلی مهمه و خیلی هم برای اجرای آبرومندش زحمت کشیدن.  بنابراین از همه تون می خوام که تا حد امکان وقت پنج شنبه تون رو اختصاص بدین به این جشن.ولو برای چند دقیقه.این طوری هم به این شیرخوارگان کمکی میشه و هم می تونیم با همدیگه تشکر کنیم از یه سری جوون که به جای اینکه خودشون رو آلوده کنن به کت و شلوار و یقه ها و ریشها و فلش دوربینها و یادبودها و چیزایی از این دست ترجیح دادن که مستقیما" با آدمهای بی گناهی که خدا اونها رو برای آزمایش ماها در مسیر زندگیمون قرار داده درگیر باشن و بهشونمحبت کنن.این جشن نتیجه ی رحمات یکسال و اندی از بچه هاست. اگه افتخار بدین و عضو کانون هم بشین که دیگه منت رو بر ما تموم کردین. لبخند

راستی ورودیه هم خیلی ارزونه.اندازه ی پول یکی دو تا قوطی شیر خشک.تازه جایزه هم میدیم.هورا

آدرس فرهنگسرا: فاز یک شهرک غرب.خیابان ایران زمین شمالی.فرهنگسرای ابن سینا

زمان: پنج شنبه ساعت 19:30- 23

تلفن روابط عمومی: 09365163381

آدرس سایت: www.faslezendegi.com

شیرخوارگاه مورد نظر شیرخوارگاه حضرت رقیه (س) هستش که وضعیتش تو وبسایت های مختلف قابل جستجوئه.

 

/ 67 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ستوده

دییییییییییییییییییییییییننننننننگگگگگگگگگگگ در رفتم[زبان]

ستوده

اگه تونستی منو بگیر میگ میگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ

نگاه

[متفکر] جون نگاه بگو اون دفعه های قبل چجوری سر میزدی

ترنم

بدوووووووووووووووووووووووو بیا وب هیچکس آخه شده مرد 34 ساله که دیگه تنها نیست هووووووووووووووورا[هورا]

ستوده

[نیشخند]راست میگه دیگه از این به بعد فقط باید بیایم در و ژنجره وب تورو بیاریم ژایین[شیطان]

ستوده

[شیطان]ببین بیستاب ژا قدم منو و ترنم خوبه ...بذرا یه مدت بیایم وب تو تو هم دوماد شی..ما با هرکی دوست شدیم داماد شده .. تو هم کم کم درای لنگ میزنی یه مدت بیایم ...دیگه میری سراغ زن و زندگیت ...

آیدا

[نگران]دیر اومدم خیلی..حیف! اما خسته نباشی دوست جان! [گل]بالاخره کنکورم گذشت...بروزم! اونطرفی بیا![[خجالت]

آیدا

[نگران]دیر اومدم خیلی..حیف! اما خسته نباشی دوست جان! [گل]بالاخره کنکورم گذشت...بروزم! اونطرفی بیا![[خجالت]

رویا

حضور دوست خوبمان آقای بی سرزمین تر از باد کم پیدایین ؟ ما که دیگه از تکنولوزی و زندگی مدرن دور شدیم و همراه شوهر جان آواره ی کوه و بیابان شدیم !! گفتم سری بهتون بزنم عرض ادبی کرده باشم . راستی دست به قلمتون خوبه چرا در مورد مسایل روز و سیاسی نمی نویسین ؟