برگی از یک نوشته

 

عزیزتر از جانم دیشب را بی تو در شهرت در حالی به صبح رساندم که نفس نفس آن آگین بود به عطر نفسهای تو.

گرمای وجودم مگر از آخرین باری که هرم نگاهت در جان و تنم ریشه دوانید چند ساعت می گذرد که سوز سرمای تنهایی را از عمق وجود حس می کنم؟

به راستی چه چیزی بهتر از یاد تو گرمابخش وجودم است؟

 دوست داشتنی ترینم به یاد می آورم روزی را که برای اولین بار چشمان خوشبخت من راه روشن چشمان شاهزاده ای را دیدند که از جام وجودش سخاوتمندانه به مردم عشق و نیکی هیه می داد.و این سخاوت هنگامی برایم به کمال قابل درک شد که با پذیرفتن دستان خشکیده ام قلبم را آبستن عشقت نمودی.

نیروی قلبم هنگامی که یاد تو در من طنین افکن می شود رویاهایم از اتاق به اندازه تنهائیم پرواز می کنند و بارور شدن گلی را در باغچه ی در خود بودن هایم نوید می دهند.آنگاه می اندیشم به روزهایی که فکر می کردم برای همیشه در دیوارهای بلند قلعه تنهائیم خواهم ماند و کسی حتی زحمت کوبیدن بر درهای آنرا به خود نخواهد داد.شکر می کنم خداوندی را که موجب شد خورشید عشقت نور و گرمای لایزال خود را بی منت بر من ببخشد.و باز هم خداوند را شکر می کنم به هزار و یک دلیل که تمامش توئی و بس.

پس غزل بانو خواهش می کنم که همیشه باش و با بودنت که ماهیتی جز الفت ندارد دل دوستدارت را شاد کن تا او همواره سپاسگزار پروردگارش باشد.آنهم به خاطر فرشته نگاهبان مهربانش. 

 

 

/ 38 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
sadeh

سلام خوبی ؟؟ آپ کردم [زبان]

sadeh

و امیدوارم همیشه بمونه تا همیشه ی همیشه [گل]

رویا

[لبخند]سلام.خوبی؟ استنباطت زیباترین کامنتم بود....حالا که خودم هم نگاه می کنم می بینم خیلی هم ربط دارد[چشمک]

مغرور

تریپ لاوی اومدی رفیق[لبخند] ای روزا همش درگیر درسام و انتخاب رشته دانشگاه[گل]

مغرور

تریپ لاوی اومدی رفیق[لبخند] ای روزا همش درگیر درسام و انتخاب رشته دانشگاه[گل]

نابوی

سلام عزیز وای نمی دونم چرا نیومده بودم در وب لاگت چقدر عقب موندم خوبی استاد ؟ خوش به حال غزل خانم که این چنین مرد وفادار و قدر شناس و با شخصیت و با وجود و فهیمی حامی و عاشقشه[قلب][گل][دست][دست]

آيدا

[آخیی! بیستاب توام؟؟[نگران] چی شد اونوقت؟ چرا مربوط به گذشته می دونی قضیه رو؟[ناراحت] خیلی دارم فوضولی می کنم الان.نه؟[نیشخند] اما گذشته از این حرفا.عاشقانه ی قشنگی بود... خیلی به دلم نشست![قلب]

فرزانه

http://sdaeidi.persianblog.ir/post/109/ این پست بود